Tagasi

Sponsorlus

“Ürituste korraldajana seisan tihti peavalu ees, et tuleb viia üle Eestimaa erinevatesse otstesse hunnik erinevate toetajate logodega asju.
Sel aastal otsustasime läheneda veidi teistmoodi ja katsetada erinevaid AdGorilla lahendusi. Oleme pakutuga väga rahul ning enam ei pea iga kord rentima kaubaautot, et kõik kaasa mahuks, kuna lahendused võtavad mõistliku koguse ruumi sõiduautoski. AdGorilla tiimist oleme saanud pidevalt ka tuge, kui mõne uue lahenduse kasutamisega veidi hädas oleme ehk omast kogemusest julgeks AdGorillat soovitada igaühele!” Kristo Raudam, Eesti Golfi Liit, peasekretär

“Välja pakutud ja ka tellitud lahendus on super ja minu arvates ka ainuõige, pole enda turniiri kogemustest näinud veel ühtegi paremat/kompaktsemat/kiiremat lahendust. See on ebareaalne, et tunni ajaga on sul terve võistluse set-up püsti!” Holger Kaus, Credit24 Rannavolle Karikas, peakorraldaja

Teostatud lahendused

Sul on üritus tulemas?

  • Sponsorlus, aga ka toetusüritus on tegevus, mis toetab sündmust, tegevusala, isikut või organisatsiooni ning toimub turundusliku eesmärgiga.

  • Sponsorlus võib suurendada kaubamärgi teadlikkust ja edendada müüki, kuid erinevalt lihtreklaamist on selle eelduseks toetusesaaja olemasolu.