Visioon & missioon

Leiame lahendused

Tahame olla integreeritud offline marketingi suunanäitajaks, aidates Sul maksimaliseerida oma turundustulemusi.
Pakume innovaatilisi ja eristuvaid integreeritud offline lahendusi, võttes arvesse Sinu aega, soove ja eelarvet ning seejuures edendame keskkonnasõbralikku turundust.

Gorilla-filosoofia

Sõbralik
Vastutav
Personaalne
Innovaatiline
Lihtne

Sõbralik

1

Sõbralik

... oleme heatujulised, toetavad ja inspireerivad pikaajalised koostööpartnerid nii Sulle kui tiimis. Usaldame üksteist, jagame kogemusi, ideid ja teadmisi, leiame lahendusi ja kutsume koostööle uusi huvilisi.

2

Vastutav

... suudame koos muuta maailma paremaks nii, et Sinu ettevõtte offline turundus saab olema strateegiline, kusjuures majanduslik, keskkonnaalane ja sotsiaalne mõõde on lõimitud igapäevategevusse ja juhtimisse.

3

Personaalne

... kuulame üksteist ja leiame parima lahenduse Sinu turunduseesmärkidele nii, et oleksid oma kliendile nähtav. Tegutseme paindlikult ja arvestame ka Sinu kliendi profiili ja vajadusi.

4

Innovaatiline

... investeerime tulevikku pakkudes omanäolisi, kvaliteetseid ja kestvaid lahendusi, mis on jätkusuutlikud ning arvestavad keskkonnaga ka pärast Sinu offline-kampaania lõppu.

5

Lihtne

... keep it simple! Pakume teenuseid ja lahendusi, mis on lihtsad, aegasäästvad, usaldusväärsed ja praktilised ning aitavad Sul tegutseda lihtsamalt ja muretumalt. Ka kõige keerulisemaid küsimusi saab lahendada lihtsalt ja murevabalt ning enamasti ka tööriistavabalt

Visioon

Lubame, et...

Turundame digimuutuvas offline keskkonnas.
Jagame lahkelt pikaajalisi kogemusi ja know-how-d.
Suurendame Sinu ideede, teenuste või toodete nähtavust.
Toome offline turunduse tänapäeva.
Oleme uuendustega eesrinnas.
Pakume inspiratsiooni ja julgust läbi viia muutusi.
Teeme turundajate igapäevatöö kiiremaks ja lihtsamaks.
Näitame efektseid lahendusi, mida teised ei paku. Vastame rasketele küsimustele lihtsalt.
Aitame valida parimad võimalikud lahendused.

Missioon

Meie lugu

Olles asutatud 2013 aastal, et tuua turule midagi uut, on AdGorillast arenenud tänaseks intecreative offline turundusagentuur, mis on ainulaadne kooslus nii oma tiimi, sisu kui visiooni poolest. Digimuutuvas maailmas ujume julgelt vastuvoolu ja keskendume turundamisel eelkõige käegakatsutavatele lahendustele.
AdGorilla on integratsioon ekspertidest, loovtiimist, tootmisest, distributsoonist, rendilaost ja projektijuhtimisest ning seda kõike “majasiseselt”. Meil ei ole vahemehi ega muidusööjaid, vaid otsekontaktid tootjatega - seeläbi suudame pakkuda parimat lahendust ja hinda ning tagame seejuures kvaliteedi! Integreerimine ja loovus ongi kaks märksõna, mis AdGorilla tegevust kõige paremini iseloomustavad.
Soovi korral pakume võtmed kätte lahendusi, kus juhime turundusprojekti algusest lõpuni vastavalt Sinu eesmärkidele, mh tegeleme ka transpordi ja logistikaga, kus ise saad samal ajal tegeleda juba uute eesmärkide väljamõtlemisega. Järjest rohkem on suurenemas ka meie lahenduste rendiladu, mis võimaldab projekte veel suuremalt ette võtta. Loome koostöös Sinuga eesmärkidest terviku ja integreerime offline projektidesse ka loovaid digilahendusi, sealhulgas heli, lõhna, sotsiaalmeediat kui ka liikuvat pilti.
AdGorilla on kindel partner, kui küsimuseks on integreeritud offline marketing Sinu turundusstrateegias! Võta meiega ühendust ja peame plaani ühise laua taga juba projekti varajases faasis, seda paremaks lõpptulemus kujuneb.